• In English
 • Результати здійснення метрологічного нагляду у 2021 році
  , опубліковано 20 Січня 2022 року о 14:14

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області протягом 2021 року щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері законодавчо регульованої метрології проведено 20 планових заходів державного нагляду (контролю). Порушення метрологічних вимог встановлено у 13 випадках, що складає 65 %.

  Під час проведення перевірок обревізовано 734 засоби вимірювальної техніки, з них майже 40 % непридатні до застосування.

  Перевірки проводилися за такими видами діяльності суб’єктів господарювання у сфері законодавчо регульованої метрології:
  –         забезпечення захисту життя та охорони здоров’я громадян;
  –         контроль якості та безпечності харчових продуктів і лікарських засобів;
  –         контроль безпеки умов праці;
  –         торговельно-комерційні операції та розрахунки між покупцем (споживачем) і продавцем (постачальником, виробником, виконавцем).

  Найбільше порушень виявлено за видом діяльності «Забезпечення захисту життя та охорони здоров’я громадян». Так, протягом 2021 року проведено перевірки у 7 медичних закладах, з них у 6 суб’єктів господарювання були виявлені наступні порушення: неповірені вимірювачів артеріального тиску, манометри кисневі, гігрометрии психрометричні, апарати ультразвукової діагностичної системи, пульсоксиметри, кардіодефібрілятори, та ін.

  За результатами метрологічного нагляду Головним управлінням вжиті наступні заходи:
  –       видано 13 приписів про усунення порушень метрологічних вимог;
  –       складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері метрології та метрологічної діяльності та винесено постанови  на суму 5,27 тис. грн.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій