• In English
 • Кабмін призупинив перевірки бізнесу
  , опубліковано 21 Березня 2022 року о 12:12

  Кабінет міністрів прийняв рішення про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

  Відтепер припиняються як планові, так і позапланові перевірки бізнесу. Це дозволить забезпечити стабільну роботу підприємств в умовах воєнного стану.

  Водночас за наявності загрози правам, законним інтересам, життю та здоров’ю людини, захисту навколишнього природного середовища, забезпеченню безпеки держави, міністерствами можуть бути відновлені позапланові перевірки в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість.

  Ціновий контроль дозволить стримати зростання цін на соціально значущу продукцію, як-то пальне та хліб, гарантуючи їх доступність для населення.

  Однак, нагадуємо, що з метою забезпечення цінової стабільності у державі в умовах воєнного стану відповідно до постанови КМУ на обласні військові адміністрації разом з Національною поліцією, Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками покладено завдання забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на окремі товари.

  А саме:
  ▪️борошно,
  ▪️макаронні вироби,
  ▪️батон,
  ▪️хліб,
  ▪️крупи гречана і вівсяна,
  ▪️свинина,
  ▪️яловичина,
  ▪️птиця,
  ▪️молоко,
  ▪️масло вершкове,
  ▪️сметана,
  ▪️яйця,
  ▪️олія соняшникова,
  ▪️цукор, капуста,
  ▪️цибуля,
  ▪️буряк,
  ▪️морква,
  ▪️картопля,
  ▪️етанол (розчин 96 %),
  ▪️нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні,
  ▪️бензин (марки А-92, А-95),
  ▪️дизельне пальне,
  ▪️газ скраплений для автомобілів.

  Детальніше за посиланням
  ▶️ https://bit.ly/37O4xCn

  Call Now Button
  Будь в курсі подій