• In English
 • Контроль за вітчизняними препаратами
  , опубліковано 19 Березня 2022 року о 11:11

  Україна у нас одна! І кожен із нас, кому вдається працювати на місцях у такий важкий час, робить все можливе, аби підтримати належний рівень життєдіяльності нашої країни.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області продовжує свою роботу аби запобігти зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість.

  Керуючись вимогами постанови КМУ №223 від 06 березня 2022 року, ми забезпечуємо контроль за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін, зокрема, на нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби та етанол (розчин 96%). Звертаємо увагу на те, що даною постановою запроваджено регулювання виключно препаратів вітчизняного виробництва.

  Наразі, ситуація на Буковині повністю контрольована. Ціни на соціально важливі лікарські засоби істотно не підвищились.

  Про факти завищення цін на зазначені групи лікарських засобів просимо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області на електронну пошту:
  [email protected] або телефоном 55-34-09, при цьому у зверненні необхідно вказати назву товару, аптеки, та її адресу.

  Інформуємо, що контролювати ціни доручено обласним військовим адміністраціям разом із поліцією, Держпродспоживслужбою та Держслужбою з лікарських засобів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій