• In English
 • Національна платформа продовольчої безпеки тепер доступна в Україні
  , опубліковано 21 Квітня 2022 року о 11:11

  Національна платформа продовольчої безпеки тепер доступна в Україні. Метою є розбудова економіки України в умовах війни. На сьогодні до платформи вже долучилися понад 2 300 підприємств, із них – 114 чернівецькі виробники.

  Національна платформа продовольчої безпеки охоплює всю територію України. Інформацію про потреби та пропозиції на платформі розміщують виробники та підприємства, що займаються реалізацією. Зараз до переліку необхідностей входять здебільшого продукти харчування.

  Серед найчастіших запитів користувачів платформи зустрічаються крупи, борошно, м’ясні консерви, сіль кухонна, цукор, дріжджі, вітамінні добавки для кормів. Серед пропозицій – борошно, яйця, цукор, свіже м’ясо, сири, молоко, масло та м’ясні консерви.

  Цінність Національної платформи продовольчої безпеки полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та формуванні безпосередніх зв’язків між підприємцями. В особистому кабінеті можна також укладати угоди між покупцем і постачальником та замовляти логістичні послуги.

  І реєстрація, і робота на платформі для всіх учасників безкоштовна. Зареєструватися на платформі чернівецькі виробники, агрофірми, торговельні мережі та органи влади можуть за посиланням ➡️ https://bit.ly/3k52Kvj
  Для допомоги користувачам створили інструкцію з використання платформи.

  Нагадуємо, що Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та торгівлі України, Міністерства інфраструктури і Міністерства аграрної політики та продовольства України.

  Посилання на платформу ⤵️
  https://bit.ly/3k52Kvj

  Call Now Button
  Будь в курсі подій