• In English
 • Створення центру для координації допомоги європейських ветеринарів для допомоги українським ветеринарам, їхнім родинам та тваринам
  , опубліковано 20 Травня 2022 року о 08:08

  ℹ️Шановні колеги, як ви знаєте, від самого початку російської агресії наші європейські колеги намагаються різними способами підтримати українських ветеринарних лікарів. Наразі інформуємо вас про нову можливість для наших фахівців.
  🤝Завдяки ініціативі та зусиллям Європейської федерації ветеринарів та Європейської федерації Асоціацій лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин було створено Центр для координації допомоги європейських ветеринарів для допомоги українським ветеринарам, їхнім родинам та тваринам (www.VetsForUkraine.com).
  🐶Наразі один із проєктів Vets for Pets став відкритим для українських ліцензованих ветеринарних лікарів, які надають безкоштовно допомогу постраждалим тваринам від ведення бойових дій, тваринам на деокупованих територіях чи тимчасово переміщених осіб і тепер вони можуть отримати фінансову компенсацію у розмірі максимум 250 євро за одну тварину. Максимально можна отримати компенсацію за 5 тварин на одного лікаря. Програма діє до 30 червня 2022 року.
  ✍️Для отримання компенсації ліцензований ветеринарний лікар повинен заповнити аплікаційну форму на сайті програми https://bit.ly/3NkNabK. Для отримання паролю для заповнення аплікаційної форми та необхідної детальної інформації щодо можливостей компенсації звертайтеся до контактної особи Степура Людмила Олександрівна за номером телефону +38 (067) 30 88 3 44 або електронною поштою ludmila.stepura@gmail.com.
  😺Звертаємо вашу увагу, що ви маєте бути готові надати докази про наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики, а також фото докази ветеринарного лікаря з твариною до та після надання ветеринарної допомоги.
  Call Now Button
  Будь в курсі подій