• In English
 • З ринку відкликають продукцію компанії Abbott Laboratuarlari Ith. Ihr. ve Tic. Ltd. Sti. продуктів Similac Alimentum та Similac Elecare
  , опубліковано 20 Травня 2022 року о 08:08

  ❗️🍼До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення RASFF №2022.1018-fup 10, стосовно спалаху харчової інфекції, що ймовірно викликана дитячими сумішами з США.
  ✅ТОВ «Кратарія ЛТД» проінформували Держпродспоживслужбу про добровільне відкликання харчових продуктів, виробництва компанії ”Abbott” (США).
  ❗️Держпродспоживслужба в Чернівецькій області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.
  ✅Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за адресою:
  м. Чернівці, вул. Сторожинецька, 115
  ☎️тел.: (0372) 553409 або звертайтесь до територіальних управлінь.
  Call Now Button
  Будь в курсі подій