• In English
 • Виявлено фуразолідон (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир»
  , опубліковано 25 Травня 2022 року о 16:16

  До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 11 березня 2022 року № 2022.1439 стосовно виявлення фуразолідону (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир», що експортувалися з росії (постачальник: ЗАТ «Агробіопром», Полтавське шосе, володіння 4, м. Балашиха, Московська область, 143980; онлайн – продавець (E – trade): Uley.in).

  Держпродспоживслужба в Чернівецькій області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначених кормів для бджіл про необхідність вилучити їх з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.: (0372) 553409 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій