• In English
 • Щодо роботи в Національній платформі допомоги
  , опубліковано 22 Червня 2022 року о 11:11

  Із 30.03.2022 у Національній платформі допомоги спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області здійснено 1084 дзвінки операторам ринку щодо реєстрації в даній Платформі, направлено 548 листів операторам ринку, надано 812 консультації та здійснено 253 зустрічі із операторами. За результатами проведеної роботи 204 оператори ринку зареєструвалися і стали клієнтами Платформи, в тому числі 1 ОВА, 3 РВА, 29 територіальних громад та 1 громадська організація. Верифіковано 100 % клієнтів платформи.
  З метою забезпечення продовольчої безпеки держави та для допомоги підприємствам у налагодженні безперебійної операційної роботи, відбудові харчових ланцюгів з продажу виробленої продукції та постачання сировини та відновленні логістичних зв’язків, Держпродспоживслужбою України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки.
  Платформа дозволяє учасникам ринку обмінюватися інформацією про потреби та наявні пропозиції у режимі реального часу. Це, в свою чергу, надає змогу сформувати нові харчові ланцюги з постачання сировини в умовах воєнного стану, відновити логістичні ланцюги постачання, а також централізувати зусилля донорів й організаторів гуманітарної допомоги Україні.
  За допомогою Платформи користувачі мають змогу:
  ● знайти можливі ринки збуту власної продукції;
  ● знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні;
  ● сформувати власні потреби у необхідних товарах;
  ● замовити або запропонувати логістичні послуги;
  ● отримати будь-яку технічну підтримку;
  ● замовити консультацію у зв’язку зі зміною локації щодо отримання дозвільних документів на виробництво;
  ● отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукції або включення необхідних потреб для переліку критичного імпорту.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій