• In English
 • Функціонування системи освіти в умовах воєнного часу: пріоритети, завдання, дії!
  , опубліковано 26 Серпня 2022 року о 23:23

  26 серпня відбувся один із головних заходів усіх освітян Буковини Серпневий освітній марафон – 2022.
  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби Аліна Гаєвська прийняла участь у марафоні.

  Під час заходу обговорено важливі аспекти забезпечення освітнього процесу в умовах війни, стан готовності укриттів, проблематику впровадження Нової української школи, важливість психологічної підтримки усіх учасників освітнього процесу, в особливості внутрішньо переміщених осіб.

  В рамка серпневого форуму окреслено ряд завдань на новий навчальний рік:
  – створити максимально безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році;
  – забезпечити всім українським дітям, незалежно від їхнього місцеперебування, безперервність та рівний доступ до навчання з урахуванням безпекової ситуації на конкретній території;
  – забезпечити додержання прав дітей на освіту за українськими навчальними програмами та підручниками, а також прав педагогів на працю.

  «За 184 дні війни українська освіта справді зазнала великих змін. Точно пройшла випробування на стійкість. Ми не знаємо, скільки ще триватиме війна. Але я переконана: поки наші діти навчаються, а захисники виборюють свободу на полі бою — у нас велике і світле майбутнє. Відчувши сьогоднішню атмосферу хочеться подякував освітянам Буковини за витримку, силу, злагодженість і потужний тиловий освітній фронт. Ви – герої освітнього фронту!» – зазначила очільниця Головного управління.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій