• In English
 • Пам’ятка батькам при покупці шкільного девайсу
  , опубліковано 26 Серпня 2022 року о 08:08

  Незабаром діти повернуться за шкільні парти. І якщо раніше в цей час всі активно скуповували канцелярське приладдя, то зараз насамперед варто придивитися до нових гаджетів, які будуть корисні дитині для навчання.

  Цілком розумним у цей складний час є бажання батьків заощадити кошти. Розповідаємо, як придбати якісні девайси і не втрапити у халепу зекономивши на покупці.

  Покупки краще здійснювати в офіційних офлайн та Інтернет- магазинах, а не у приватних осіб через дошки оголошень. Тоді Ви можете бути певні, що зможете у разі поломки девайсу пред’явити вимоги щодо його ремонту, а також уникнути шахрайства.

  Під час покупки девайсу важливо здійснити його візуальний огляд. Добросовісний продавець повинен показати його у всій красі. Необхідно перевірити корпус гаджету на наявність подряпин, вм’ятин і цілісності захисного покриття (за наявності).

  Перевіряти необхідно й комплектацію гаджетів, що зазначається в експлуатаційних документах. Зазвичай, до неї входить сам девайс, зарядний пристрій тощо. Крім того, варто побачити пристрій в роботі. Тоді Ви відразу зрозумієте, чи варта угода витрачених коштів, часу і сил.

  Продавець повинен перевірити наявність експлуатаційних документів (технічного паспорту чи іншого документу, що його замінює), гарантійного талону. Гарантійні зобов’язання зазначаються у гарантійному талоні або в іншому експлуатаційному документі у розділі «Гарантійні зобов’язання виробника». До експлуатаційних документів також додаються відривні талони на технічне  обслуговування (у разі необхідності) і гарантійний ремонт. Зверніть увагу, щоб продавець заповнив відповідні розділи гарантійного і відривного талонів на гарантійне обслуговування. У гарантійному талоні має зазначатись найменування товару, дата виготовлення, заводський номер прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи продавця, її підпис та печатка. Крім того, має зазначатись найменування продавця, дата продажу товару та його ціна тощо.

  Необхідно також пам’ятати, що під час покупки товару продавець повинен видати розрахунковий документ (квитанцію, товарний, касовий чек чи інший документ), що засвідчує факт купівлі, з позначкою про дату продажу або надіслати електронний розрахунковий документ на Ваш абонентський номер чи адресу електронної пошти.

  Дотримуючись таких простих правил, Ви зможете придбати якісний девайс для своєї дитини!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій