• In English
 • ІНФОРМУЄМО ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЮДИНИ НА БОТУЛІЗМ
  , опубліковано 23 Лютого 2023 року о 13:13

  ⚠️Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання повідомлення від Держпродспоживслужби в Закарпатській області, про підтвердження у жителя м. Берегове захворювання на БОТУЛІЗМ.

  🐟Однією із можливих причин виникнення даного захворювання могло бути вживання рибопродукції
  (кілька в олії зі спеціями, виробник – одне із підприємств Чернівецької області), яка була придбана в магазині в м. Берегове.

  🔙Оператором ринку, який здійснював реалізацію вказаної продукції, ініційовано інвентаризацію та вилучення 34 баночок кільки в олії зі спеціями по 330 грам та повернення постачальнику.

  🧫На сьогодні, для проведення лабораторних досліджень направлено проби кільки даної партії на перевірку продукції на відповідність.

  ✅Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області додатково проінформує про результати аналізів даної перевірки.

  📣Для інформації:
  Ботулізм – гостра токсикоінфекція, спричинена паличкою Clostridium botulinum, що міститься в неправильно приготованих консервах. Найчастіше інфекція ботулізму міститься в таких продуктах, як гриби домашнього консервування, копчена або в’ялена риба, м’ясні та ковбасні вироби, бобові консерви.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій