• In English
 • Збережемо бджолу-збережемо планету
  , опубліковано 28 Лютого 2023 року о 17:17

  Усім відомо, що без бджіл не відбувалося б запилення більшості сортів плодових дерев, кущів, квітів, і будь-який фермер вам підтвердить, що без бджіл не буде врожаю.

  ✏️Тому, з метою запобігання захворюванню бджіл, додержання ветеринарно-санітарних норм і правил у галузі бджільництва та на виконання листа Держпродспоживслужби №11.3.2-4/1713 від 23.01.2023 р. та доручення Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, з метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з органами місцевого самоврядування, аграріями та власниками пасік по утриманню бджолосімей проведено кущові семінари-наради на тему «Застосування пестицидів на Буковині згідно вимог чинного законодавства» у сфері вирощування сільськогосподарських культур, щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин.

  В області було проведено 9 нарад, в яких було залучено:
  🔹️ 317 пасічників
  🔹️9 представників громадських організацій бджолярів
  🔹️83 представники с-г підприємств та фермерських господарств
  🔹️39 представників органів місцевого самоврядування.

  ✅В Чернівецькій області діє 5️⃣3️⃣ постійно діючих комісій при органах місцевого самоврядування, до складу яких включено 2️⃣1️⃣ спеціаліст Держпродспоживслужби, для проведення відповідних заходів у разі встановлення факту загибелі бджіл.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій