• In English
 • ДО УВАГИ ІМПОРТЕРІВ ОБ’ЄКТІВ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КАРАНТИНУ РОСЛИН
  , опубліковано 13 Березня 2023 року о 19:19

  ℹ️На офіційному сайті IMSOC на онлайн-платформі TRACES NT щодо санітарної та фітосанітарної сертифікації Європейської Комісії, яка підтримує імпорт тварин, продуктів тваринного походження, харчових продуктів і кормів нетваринного походження та рослин до Європейського Союзу, 14.02.2023 в розділі «Новини» розміщено інформацію про те, що: «Професійні оператори, які додаються до граф I.6 (Імпортер) та I.7 (Місце призначення) у документі CHED-PP (фітосанітарний контроль), мають бути дійсними на момент подання/видачі документа.

  ➡️Для цього необхідно звернутися до відповідального компетентного органу та отримати валідацію цього оператора, щоб мати можливість подати частину I CHED-PP».
  Інформацію розміщено за посиланням: https://webgate.ec.europa.eu/tracesnt/news).

  💡Звертаємо увагу, що для підтвердження (валідації) професійного оператора, який потребує оформлення фітосанітарних сертифікатів в країнах Європейського Союзу та займається обігом рослин і рослинної продукції та сільськогосподарської техніки, необхідно:
  📌зареєструватися в Держпродспоживслужбі, відповідно до статті 27 Закону України «Про карантин рослин» та мати реєстраційний номер (посилання на реєстр: https://phis.foodcontrol.gov.ua/);
  📌ознайомитися з Методичними рекомендаціями TRACES NT, розміщеними на сайті Держпродспоживслужби
  📌зареєструватися в TRACES NT, створивши в системі TRACES NT (https://is.gd/ylMawN) аккаунт користувача та заповнивши відповідну картку підприємства, відповідно до рекомендацій розміщених за посиланням (https://is.gd/GUVMwW).

  📥Під час реєстрації звернути увагу на вибір галузі діяльності «Chapter». За фітосанітарним напрямом це має бути «Plant health»;
  📌звернутися до Держпродспоживслужби (e-mail: info@dpss.gov.ua) з офіційним листом, в якому слід зазначити наступні відомості:
  🔹️ назва підприємства (як зазначено при створенні запиту у TRACES NT);
  🔹️імʼя та прізвище особи, яка створила аккаунт у TRACES NT (як зазначено у системі);
  🔹️ідентифікаційний код присвоєний користувачу при створенні аккаунту у TRACES NT (username), зазвичай формат n00****;
  🔹️реєстраційний номер, відповідно до Реєстру осіб згідно з наказом Мінагрополітики № 690 (на виконання статті 27 Закону України «Про карантин рослин»).

  ✅Детальна інструкція щодо користування TRACES NT доступна за посиланням: https://webgate.ec.europa.eu/IMSOC/tracesnt-help/Content/en/getting-started.html.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій