• In English
 • З 2024 року фосфати у мийних засобах обмежені!
  , опубліковано 20 Квітня 2023 року о 13:13

  ⚗️ А що таке Фосфати?
  Фосфати – це хімічні сполуки фосфорної кислоти і різних металів. В Україні понад 90% мийних і пральних засобів містять фосфати натрію та калію. Вони пом’якшують воду і роблять засоби для миття більш ефективними.

  🧼Але крім, до прикладу – чудового миття посуду, існує ряд негативних наслідків, як для організму людини так і для навколишнього середовища.

  ⚖️Кабінет Міністрів України постановою від 2 червня 2021 року № 575 вніс зміни до Технічного регламенту мийних засобів, якими передбачено:
  📍зменшення допустимого рівня використання фосфатів в мийних засобах;
  📍на зміну терміну «пральний порошок» з’являється термін «побутовий мийний засіб» – засіб, що використовується у побутовій сфері для прання, миття та очищення;
  📍до переліку мийних засобів, для яких встановлюються обмеження у частині використання фосфоровмісних речовин, додаються засоби, що використовуються:
  🔹️у промислових пральних та посудомийних машинах,
  🔹️у побутових пральних та посудомийних машинах,
  🔹️для ручного миття, прання та очищення,
  🔹️інші мийні засоби.

  ✅Разом з цим, нагадуємо, що вимоги до мийних засобів і поверхнево – активних речовин, що входять до їх складу установлені постановою КМУ від 20 серпня 2008 р. №717 «Про затвердження Технічного регламенту мийних засобів».

  Call Now Button
  Будь в курсі подій