• In English
 • Надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру у сфері санітарного законодавства впродовж І кварталу 2023 року
  , опубліковано 21 Квітня 2023 року о 12:12

  ➡️На виконання Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» протягом звітного періоду Головним управлінням через Центри надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) було видано 6️⃣ дозволів (санітарних паспортів) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.

  ↪️ Також, було розглянуто 1️⃣6️⃣ пакетів документів, в яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин, за результатами яких було надано1️⃣5️⃣ рішень щодо можливості видачі на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами та 1️⃣рішення щодо неможливості видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

  💡З метою покращення роботи з надання адміністративних послуг Головне управління намагається звести до мінімуму терміни розгляду і прийняття рішень, вчасно отримувати пакет документів від ЦНАП та передавати рішення у зворотному напрямку.

  🛃Спеціалістами управління постійно відслідковуються зміни в законодавстві щодо надання документів дозвільного характеру та адміністративних послуг.

  ✅Одночасно інформуємо, що на офіційних сайтах Головного управління та ЦНАП можна ознайомитися з процедурою надання адміністративних послуг, а також з переліком необхідних документів та зразками заяв для їх подачі.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій