• In English
 • Лекція на тему «Захист прав споживача в сучасному світі» для учнів та педагогічного колективу
  , опубліковано 24 Квітня 2023 року о 10:10

  ➡️З метою підвищення рівня поінформованості про права споживачів та механізми їх захисту спеціалістами управління захисту споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області для учнів та педагогічного колективу Чернівецького ліцею № 22 ім. Антона Кохановського Чернівецької міської ради було проведено лекцію на тему «Захист прав споживача в сучасному світі».

  ⚖️При проведенні даного заходу, учням було роз’яснено про можливість застосування законодавчої бази України на захист своїх прав, правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів та надання послуг у різних сферах діяльності.

  📧Актуальною темою обговорення були права споживачів в онлайн-середовищі, проблемні аспекти покупок через дошки оголошень та порядок дій для успішних покупок через Всесвітню мережу.

  ✅Таким чином проведена інформаційно-роз’яснювальна робота, сприяла зацікавленості та підвищенню практичних знань учнів з питань захисту та реалізації їх прав, що підтвердила активність аудиторії в питаннях та відповідях.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій