• In English
 • Змінюються умови спрощеної процедури некомерційного переміщення домашніх тварин з України на територію Румунії.
  , опубліковано 01 Травня 2023 року о 19:19

  📝За інформацією компетентного органу Румунії змінюються умови спрощеної процедури некомерційного переміщення домашніх тварин з України на територію Румунії.

  🗓З 01.05.2023 Румунія повертається до застосування положень Регламенту ЄС 576/2013, в тому числі щодо обов’язковості проведення тесту на визначення титру антитіл до сказу при здійсненні некомерційних перевезень домашніх тварин.

  ℹ️Додатково інформуємо, що перелік лабораторій, уповноважених в країнах ЄС і в країнах, що не входять до ЄС, для перевірки ефективності вакцинації проти сказу собак, котів і тхорів, які в’їжджають до країни ЄС, доступний за посиланнями https://food.ec.europa.eu/animals/movement-pets/approved-rabiesserology-laboratories_en.

  ✅Також зазначаємо, що з вимогами та іншою актуальною інформацією щодо некомерційного переміщення тварин можна ознайомитися на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Вимоги до некомерційного переміщення тварин» за посиланням https://dpss.gov.ua/mizhnarodnespivrobitnictv/veterinariya-ta-bezpechnist/vimogi-do-nekomercijnogoperemishchennya-tvarin.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій