• In English
 • Моніторингові обстеження харчоблоків закладів освіти
  , опубліковано 09 Травня 2023 року о 20:20

  📝На виконання доручення Чернівецької обласної військової адміністрації від 21.10.2022 року №25-А «Про проведення моніторингу роботи харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної освіти області в умовах воєнного стану» з метою забезпечення безпечного та повноцінного харчування дітей в закладах дошкільної (ЗДО) та загальної середньої освіти (ЗЗСО) спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області в квітні поточного року проведено 5️⃣5️⃣моніторингових обстежень харчоблоків закладів освіти, зокрема 1️⃣5️⃣ закладів дошкільної освіти (ЗДО) і 4️⃣0️⃣загальної середньої освіти (ЗЗСО).

  🚫Порушення вимог санітарного законодавства встановлені на5️⃣1️⃣ об’єкті (92,7%).
  З метою усунення виявлених порушень надано 3️⃣7️⃣ рекомен-даційних листів.

  👆Під час проведення комісійних моніторингових обстежень здійснювався контроль щодо дотримання норм харчування та їх виконання у закладах освіти.

  💡Зверталась увага на
  🔹️ матеріально-технічне забезпечення харчоблоків,
  🔹️ забезпечення їх належним водопостачанням,
  🔹️ дотримання вимог законодавства щодо постачання харчових продуктів, дотримання вимог Постанови КМУ від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

  📑Проводиться оновлення санітарних паспортів харчоблоків з урахуванням покращення матеріально-технічної бази їдалень (харчоблоків) закладів освіти, стану організації харчування учнів та вихованців.

  📜Також було проаналізовано 1️⃣0️⃣ меню-розкладів, з них 5️⃣для ЗДО та 5️⃣ – ЗЗСО. Порушення встановлено в 1️⃣ меню, що становить 10% .

  ✅️Робота по даному напрямку продовжується.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій