• In English
 • Семінар-навчання з суб’єктами господарювання
  , опубліковано 10 Травня 2023 року о 13:13

  Спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами провели семінар-навчання з суб’єктами господарювання ТЦ «Проспект»

  ✅️Спеціалістами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами проведено семінар-навчання для суб’єктів господарювання торговельного центру «Проспект».

  🔰В ході семінару-навчання було ознайомлено підприємців з принципами та порядком здійснення державного контролю, повноваженнями управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами, з правами та відповідальністю суб’єктів господарювання.

  📝З суб’єктами господарювання у сфері торгівлі, робіт та послуг, розповсюджувачами у формі співбесіди проведено навчання щодо вимог законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих, непродовольчих товарів, щодо регулювання цін на товари, що мають істотну значущість та вимог а також щодо вимог законодавства у сфері ринкового нагляду, а саме дотримання вимог технічних регламентів електричного обладнання, мийних засобів та безпечності іграшок.

  ❇️Спеціалісти управління відповідали присутнім на їх запитання щодо порядку розгляду звернень громадян та шляхів ефективного їх вирішення в нетипових ситуаціях.

  ➡️Так, в процесі заходу було обговорено приклади звернень громадян щодо повернення продавцям товарів, які не підійшли споживачам за розмірами, формою, дизайном та, які вийшли з ладу під час гарантійного терміну експлуатації.
  А також ознайомлено з переліком товарів, які не підлягають обміну та поверненню.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій