• In English
 • Користь та загроза ранніх овочів та фруктів
  , опубліковано 19 Травня 2023 року о 12:12

  🔰Сонливість, апатія і втома. Одноманітне харчування. Тривала, здається, нескінченна «сонячна дієта». У період зими наш організм, дійсно, скучив за «живими» вітамінами. Весна – саме той час, щоб заповнити цю нестачу.

  🍅🥦Капуста, редис, помідори, огірки, букети свіжої зелені. Салат з «перших» овочів – безумовно, лідер сезонної кулінарії. Але слід пам’ятати, що такі продукти можуть бути не лише корисними, але й небезпечними.

  ⚠️ Перевищення кількості нітратів – характерний сезонний недолік настільки бажаних зараз продуктів.

  ❇️Позаду лише перший місяць весни, а на прилавках супермаркетів і ринків вже з’явилися молоді овочі. Привезені та місцеві, тепличні.

  ➡️Спеціалістами Держпродспоживслужби області проведено8️⃣2️⃣5️⃣4️⃣ лабораторних досліджень овочів та фруктів на вміст нітратів.

  ❌️На старті сезону не допущено до реалізації більше1️⃣6️⃣6️⃣7️⃣ кг овочів. 🔹️Серед причин вилучення і перевищення вмісту нітратів.

  🍓🥒Овочі, ягоди та фрукти за своєю природою містять нітрати в невеликій кількості.
  Також всім відомо, що ці хімічні сполуки використовують у складі добрив для прискорення процесу зростання і дозрівання.
  Але несвідоме застосування призводить до надмірного накопичення в овочах та забруднення ґрунтових вод, що загрожує отруєнням.

  👆 Особливо шкідливі овочі, забруднені нітратами, для дітей, вагітних жінок. Чутливі також люди похилого віку, хворі на анемію.

  ✅️Шановні буковинці! Наголошуємо, що купувати продукти необхідно лише в місцях офіційної торгівлі.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій