• In English
 • ВИВЧАЮТЬСЯ ПРИЧИНИ ПОГІРШЕННЯ ЯКОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В КАМ`ЯНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІ СТУПЕНЮ ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ
  , опубліковано 06 Лютого 2017 року о 18:18

  Про ситуацію з погіршенням органолептичних властивостей питної води, яка використовується для господарсько-питних потреб Кам`янської ЗОШ І-ІІ ступеню Глибоцького району, йшлося сьогодні, 06 лютого, під час апаратної наради, яку провів в.о. голови обласної державної адміністрації Олег Стецевич.

  Як повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Олександр Александрюк, відповідне звернення надійшло 31 січня 2017 року на адресу управління Держпродспоживслужби в Глибоцькому районі.

  Представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області та Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» оглянуто систему постачання води до зазначеного закладу, з метою вивчення ситуації та встановлення причин погіршення якості питної води.

  За результатами відібрано проби води з джерел водопостачання, резервуара чистої води, станції фільтрації, харчоблоку та сан. вузлів школи для проведення санітарно-хімічних та бактеріологічних досліджень.

  Для недопущення виникнення спалаху інфекційних захворювань, які пов`язані з водним фактором передачі серед мешканців села та учнів школи тимчасово заборонено використання питної води з вищезазначеного джерела водопостачання та призупинено централізоване харчування дітей.

  4 лютого проведено дезінфекцію системи водопостачання навчального закладу. На сьогодні проводиться очистка відповідної системи, після чого будуть повторно взяті проби води.

  В рамках наради Олег Стецевич доручив Головному управлінню Держпродспоживслужби у Чернівецькій області провести обстеження криниць, з яких постачається вода, до навчальних та медичних закладів області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій