• In English
 • Інформація щодо ситуації з якості питної води, яка подається в ЗОШ та мешканцям села с. Кам`яна Глибоцького району
  , опубліковано 14 Лютого 2017 року о 11:11

  Станом на 10.02.2017 року з метою забезпечення населення та учнів ЗОШ с. Кам`янка якісною та безпечною питною водою проведені наступні заходи: завершені роботи по очищенню всієї мережі сільського водогону, проведене повторне знезараження системи водопостачання. Приведені в відповідність до діючих санітарних норм і правил криниці. За інформацією в.о. сільського голови Кам`янецької сільської ради на 23.02.2017 року заплановане чергове засідання виконавчого комітету, де буде розглянуто питання взяття на баланс даного водогону.

  Крім того, за результатами лабораторних досліджень, проведених ДУ «Чернівецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» відхилень за паразитологічними і вірусологічними показниками не виявлено.

  10.02.2017 року Глибоцьким районним відділом  ДУ «Чернівецькій обласний лабораторний центр МОЗ України» повторно проведений відбір води у 2-х криницях, башти Рожновського та ЗОШ.

  За результатами проведених лабораторних досліджень вода відповідає вимогам ДСаНПіНу 2.2.4-171-10 «Гігєнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», про що інформовано сільського голову Кам`янецької сільської ради та керівника загально-освітнього навчального закладу.

   

   

   

   

   

   

  Чернявський В.М.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій