• In English
 • Володимир Лапа представив нового керівника Агентства ідентифікації і реєстрації тварин
  , опубліковано 12 Квітня 2017 року о 17:17

  Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа представив трудовому колективу керівника Державного підприємства «Агентство ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка.

  Під час церемонії представлення Володимир Лапа окреслив основні проблеми, які є в питанні ідентифікації тварин.

  За його словами, без ідентифікації тварин та наявності відповідних баз даних забезпечити епізоотичне благополуччя країни надзвичайно важко. «На жаль, стан здійснення ідентифікації тварин в Україні вкрай незадовільний. І питання врегулювання цієї проблеми піднімається не лише на державному, але й на міждержавному рівні», – наголосив Володимир Лапа. Він додав, що передумовою виходу на закордонні ринки збуту є наявність ідентифікації.

  Голова Держпродспоживслужби перед новим керівником поставив завдання налагодити цю роботу впродовж найближчих місяців.

  Окремої уваги потребує вирішення проблеми із забезпеченням Агентства відповідним програмним забезпеченням та його інтеграції в глобальну інтелектуальну IT-систему.

  Крім того, Володимир Лапа зазначив, що новий керівник повинен налагодити ефективну співпрацю  з Держпродспоживслужбою та забезпечити тісну комунікацію всередині колективу. «Я знаю, що Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин – це професійний та дружній колектив, який здатний на серйозні досягнення у своїй справі. Тому зберегти цей колектив і його напрацювання – серед основних завдань для нового керівника», – заявив Голова Держпродспоживслужби.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій