• In English
 • Організація літнього оздоровлення та відпочинку дітей в Чернівецькій області у 2017 році
  , опубліковано 02 Червня 2017 року о 16:16

   

  Відповідно до Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 24 березня 2017 року №204 – р «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», затвердженого плану заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, Постанови Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради профспілок від 07 квітня 2017 №1 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей області у 2017 році»  у Чернівецькій області проводилася відповідна робота.

  Спеціалісти Держпродспоживслужби взяли участь в обласній координаційній раді з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, прийнято участь у семінарах та нарадах для керівників , медичних та кухпрацівників закладів оздоровлення та відпочинку.

  Влітку 2017 року в області планують розпочати роботу 13 позаміських дитячих оздоровчих закладів та 6 наметових містечок.

  Станом на 02 червня розпочали свою роботу 2 позаміські оздоровчі заклади – «Лунка» смт.Красноїльск Сторожинецького району та «Буковинка» с.Репуженці Заставнівського району. Решта закладів планують відкриття в другій декаді червня.

  Пришкільні табори з денним перебуванням дітей організовано у 93 загальноосвітніх навчальних закладах області та в 9 закладах з цілодобовим перебуванням дітей.

  Спеціалісти Держпродспоживслужби області взяли участь у проведенні 42 комісійних обстежень щодо підготовки закладів оздоровлення та відпочинку дітей до оздоровчої кампанії.

  У ході підготовки до оздоровчої кампанії проводилися відповідні лабораторні дослідження фахівцями Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

  Проводиться роз’яснювальна робота щодо заходів, які необхідно здійснювати для запобігання виникнення інфекційних захворювань і харчових отруєнь у дитячих закладах оздоровлення.

  Робота в даному напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій