• In English
 • Літній відпочинок дітей триває
  , опубліковано 01 Липня 2017 року о 07:07

  В області на літній період була запланована робота 135 закладів оздоровлення та відпочинку, з них:  13 – стаціонарні оздоровчі табори, 83- пришкільні (10 – інтернатні заклади), 6 – наметових таборів, 33–мовних табори.

  Протягом червня  розпочали свою роботу 11 позаміських оздоровчих закладів та 3 наметових табори, в яких відбувається оздоровлення дітей протягом 21 доби.

  Пришкільні табори з денним перебуванням дітей було організовано у 83 загальноосвітніх навчальних закладах області. Станом на 30.06.2017 року пришкільні та мовні табори закінчили свою роботу.

  Спеціалісти Держпродспоживслужби області взяли участь у проведенні 102 комісійних обстежень щодо підготовки закладів оздоровлення та відпочинку дітей до оздоровчої кампанії, під час яких в разі виявлення недоліків вживались вичерпні заходи впливу.

  У ході підготовки та проведення оздоровчої кампанії одночасно з комісійними обстеженнями закладів оздоровлення та відпочинку проводилися відповідні лабораторні дослідження фахівцями Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». В разі виявлення позитивних знахідок при дослідженні об’єктів навколишнього середовища вживались відповідні заходи реагування щодо усунення ризиків виникнення та розповсюдження інфекційних та не інфекційних захворювань.

  Проводиться роз’яснювальна робота щодо заходів, які необхідно здійснювати для запобігання виникнення інфекційних захворювань і харчових отруєнь у дитячих закладах оздоровлення.

  Ситуація знаходиться під час контролем Головного управління, робота в даному напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій