• In English
 • На Буковині представники ГУ Держпродспоживслужби, Департаменту охорони здоров’я та ДУ “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України” домовились про співпрацю.
  , опубліковано 28 Липня 2017 року о 11:11

  За ініціативи Голови Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась спільна нарада за участю Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, Державної  установи “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України”, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та заслухано питання “Про стан виявлення, реєстрації, інформування та ліквідації спалахів інфекційних захворювань в Чернівецькій  області в липні 2017 року”.

  В обговоренні даного питання взяли участь керівництво Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, Державної  установи “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України”, Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, головні лікарі центральних районних лікарень, завідуючі та їх заступники міжрайонних відділів лабораторних досліджень ДУ “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України”, начальники відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  За результатами наради прийнято рішення щодо співпраці між вищезазначеними установами, відомствами та організаціями з питання інформування та ліквідації спалахів інфекційних захворювань в області.

  Також, було прийнято рішення щодо  напрацювання  пам’ятки-алгоритму інформування про спалахи інфекційних захворювань в  області. Крім  того,  звернутись до МОЗ України з питання інформування МОЗ України при спалахах інфекційних захворювань, у зв’язку із реформами, які відбулись у вищезазначених структурах.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій