• In English
 • Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій обласній державній адміністрації.
  , опубліковано 19 Серпня 2017 року о 12:12

  18.08.2017 р. проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій обласній державній адміністрації під головуванням голови комісії, заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Гостюка Василя Івановича на тему: «Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней  в  Україні та Чернівецькій області. Стан виконання заходів щодо профілактики африканської чуми свиней в Чернівецькій області та забезпечення виконання рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України».

  На засіданні були розглянуті наступні питання:

  – про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні.  Стан виконання заходів щодо профілактики АЧС в Чернівецькій області;

  – про результати проведення обліку мисливських тварин та затвердження    “Плану заходів з регулювання чисельності диких кабанів на території Чернівецької області”.

  В роботі засідання комісії взяли участь члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії  при обласній державній адміністрації, голови Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при райдержадміністраціях та Чернівецькій міській раді, начальники районних та Чернівецького міського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, начальники районних підрозділів Національної поліції, ДСНС, директори державних лісогосподарських підприємств, керівники Національних природних парків та лісових господарств, користувачі мисливських угідь, представники Українського товариства мисливців та рибалок.

  Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк доповів про ситуацію, яка склалась по африканській чумі свиней в Україні, області та про ряд заходів, які виконано на території області щодо  недопущення виникнення та розповсюдження африканської чуми свиней.

  Головний спеціаліст Чернівецького обласного управління лісового господарства та мисливства Василь Гав’юк охарактеризував ситуацію щодо наявності диких кабанів на території Чернівецької області та надав інформацію щодо можливої депопопуляції диких кабанів.

  За результатами засідання Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Чернівецькій  обласній державній адміністрації прийняті необхідні рішення та  визначено завдання відповідним службам області, що спрямовані на профілактику та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней та проведення депопуляції дикого кабана.

  Голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій обласні державній адміністрації Василь Гостюк, підводячи підсумки проведеного засідання, подякував за роботу всім причетним до проведення заходів щодо недопущення африканської чуми свиней та наголосив, що дана хвороба приносить колосальні економічні збитки свинарству, і закликав в подальшому до співпраці органи місцевого самоврядування та державні служби.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій