• In English
 • Організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей на Буковині
  , опубліковано 17 Травня 2018 року о 15:15

  16 травня  поточного року відбулось засідання Обласної координаційної ради з питань організації та відпочинку дітей у 2018 році.

  З  метою забезпечення організації  оздоровлення та відпочинку дітей в області, прийнято розпорядження обласної державної адміністрації від 27.03.2018 № 286-р «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році», яким затверджено склад обласної координаційної ради та склад обласного оперативного штабу з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, а також  план заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.

  В період  оздоровчої  кампанії 2018  запланована робота 288 закладів оздоровлення та відпочинку, а саме:

  • стаціонарні оздоровчі заклади – 12;
  • пришкільні табори з денним перебуванням – 84;
  • літні мовні табори – 182;
  • табори праці та відпочинку – 4 та наметові табори – 6.

  Учасниками координаційної ради, було обговорено питання щодо необхідності вжиття всіх заходів з питань збереження життя та здоров’я дітей, попередження дитячого травматизму, нещасних випадків. Відповідно для цього в оздоровчому дитячому закладі мають бути створені безпечні умови для  проживання, харчування, медичного обслуговування дітей з належним дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Відповідно до вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про забезпечення санітарного  та  епідемічного благополуччя населення», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  та  інших нормативно-правових актів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій