• In English
 • Управлінням захисту споживачів виявлено ряд порушень на ринках
  , опубліковано 09 Грудня 2018 року о 18:18

  Управлінням захисту споживачів Головного управління ДПСС в Чернівецькій області в листопаді 2018 року проведено 8 планових перевірок. Порушення вимог законодавства про захист прав споживачів виявлено у 7 суб’єктів господарювання. Основними порушеннями являлися:

  – реалізація товарів, робіт, послуг без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про споживчі властивості, спосіб використання, дату виготовлення тощо;

  – реалізація товарів без документів, що засвідчують їх якість та безпеку;

  – цінники на товари відсутні або оформлені з порушеннями;

  – невірно оформлені прейскуранти цін у суб’єктів господарювання, що надають послуги тощо.

  На одному із ринків міста Чернівці спеціалісти управління встановили, що торговельні місця більшості підприємців не забезпечені інформаційними таблицями із зазначенням назви, місцезнаходження суб’єкта господарювання тощо. На вході до ринку на інформаційному стенді відсутня достовірна інформація про органи державної влади, що здійснюють захист прав споживачів. Встановлено факти використання  на ринку підприємцями  засобів вимірювальної техніки, які не пройшли обов’язкову повірку, реалізацію товарів без зазначення цін на них, відсутності у продавців товарних чеків для видачі покупцям на їх вимогу та контрольних ваг.

  За результатами проведених перевірок видано приписи про припинення порушень прав споживачів та припинено реалізацію товарів, які реалізувались з порушеннями.

   

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій