• In English
 • Уперед до перемог: керівник Головного управління Держпродспоживслужби привітав випускників Шишківського загальноосвітнього навчального закладу
  , опубліковано 24 Травня 2019 року о 14:14

  Останній дзвоник нині пролунав для учнів Шишківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманського району.

   

  Сьогодні, 24 травня, у Шишківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманського району відбулася святкова лінійка. Перед випускниками 11-х класів цієї освітньої установи відчинились двері в доросле життя.

  Побував на святі останнього дзвоника і начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк. Він побажав випускникам успішної життєвої дороги, цілеспрямованості у досягненні своєї мети та впевненості у власних можливостях.

  – Дорогі випускники, сьогодні ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Я вірю в те, що ви успішно реалізуєте свої таланти та досягнете великих здобутків у житті. Будьте завзятими й наполегливими у своєму подальшому навчанні та роботі, – зазначив у своєму виступі О. Александрюк. Також він закликав випускників вступати до вищих навчальних закладів агропромислового освітнього спрямування. Адже наразі держава потребує молодих кваліфікованих ветеринарів та агрономів, а також інженерів і бухгалтерів.

  Крім того, Олександр Александрюк запевнив, що турбота про молоде покоління є одним із пріоритетів Держпродспоживслужби. Тому і учні, і вчителі, і керівництво Шишківського закладу загальної середньої освіти завжди можуть розраховувати на підтримку служби.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій