• In English
 • Управління захисту споживачів продовжує проводити семінари-навчання законодавства з питань захисту прав споживачів для студентів
  , опубліковано 12 Червня 2019 року о 16:16

  На виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 983-р, спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  для студентів та викладачів Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ 24 травня  2019 року проведено семінар-навчання, в якому взяли участь понад 40 чоловік.

  При проведенні заходу спеціалісти Управління  ознайомили студентів  та викладачів з    вимогами  законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих та непродовольчих товарів, правил торгівельного  та побутового обслуговування, роз’яснено вимоги чинного законодавства, порядок та механізми захисту прав споживачів у разі порушення їхніх прав.                           Було  наведено приклади типових звернень споживачів, обговорено  зі студентами порядок їх розгляду. З метою закріплення знань  студентів було в формі співбесіди визначено покрокові дії споживачів в разі порушення їх прав з наведенням конкретних прикладів оформлення документів, необхідних для розгляду їх справ. Крім того, спеціалісти Управління надали роз’яснення, як діяти в нетипових ситуаціях, зокрема, при виникненні конфліктних ситуацій між продавцем та споживачем.

  Особливу зацікавленість майбутніх кухарів – офіціантів визвали питання щодо торговельного обслуговування в ресторанному господарстві,  при придбанні товарів в Інтернет – магазинах та захисту  прав споживачів в разі придбання неякісних товарів. На семінарі  студенти активно обговорювали актуальні питання законодавства про захист прав споживачів,  які виникали при проходженні практики в закладах громадського харчування.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій