• In English
 • На Буковині триває весняно-літня диспансеризація…..
  , опубліковано 13 Червня 2019 року о 21:21

  Диспансеризація – це  система планових  діагностичних та ветеринарно-профілактичних заходів.  Основна мета диспансеризації полягає у збереженні здоров’я тварин, підвищенні їх продуктивності та створенні міцного та резистентного поголів’я. Проведення диспансеризації є обов’язковим для всіх видів продуктивних сільськогосподарських тварин, незалежно від форми власності.

  Диспансеризація проводиться фахівцями державних установ ветеринарної медицини одночасно по всіх районах нашої області. Під час диспансеризації ветеринарні лікарі проводять  клінічне обстеження тварин, відбір крові з подальшим лабораторним дослідженням на інфекційні захворювання, відбір та дослідження калу  на наявність гельмінтів. Також проводять вакцинацію і діагностичні дослідження тварин на особливо-небезпечні інфекційні хвороби  тварин  (сибірка, туберкульоз та інші).

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області звертається з проханням до всіх власників тварин  відповідально поставитись до проведення спеціалістами державних установ ветеринарної медицини області   вищевказаних заходів. Тільки після цього Ви будете впевнені ,що ваша тварина здорова і ви отримуєте від неї безпечну продукцію!

  Для отримання більш детальної інформації з організації та проведення диспансеризації  та ветеринарно-профілактичних заходів власникам тварин рекомендуємо звертатися до територіальних органів Держпродспоживслужби в районах та містах, державних установ ветеринарної медицини області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій