• In English
 • На Буковині відбулась робоча зустріч керівника ГУ Держпродспоживслужби та ОБСЄ
  , опубліковано 24 Липня 2019 року о 01:01

  Учасники діалогу обговорили ряд важливих питань, зокрема шляхи забезпечення споживачів безпечною продукцією та способи контролю її безпечності.

   

  23 липня 2019 року відбулася робоча зустріч представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександром Александрюком. Зокрема йшлося про забезпечення споживачів безпечними харчовими продуктами та водою.

  У рамках зустрічі спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з принципами проведення заходів державного нагляду, зокрема у сферах безпечності харчових продуктів і санітарного контролю.

  Особливе занепокоєння  спостерігачів викликали питання контролю за недопущенням на ринок неякісних та небезпечних харчових продуктів чи сировини, наявність у них пестицидів, фунгіцидів, можливості їх визначення та контролю.

  Крім того, представники міжнародної місії наголосили на небезпеці поширення африканської чуми свиней та закликали фахівців служби вжити усіх належних заходів, аби не допустити спалаху АЧС на території Чернівецької області.

  У ході спілкування спостерігачі ОБСЄ отримали від Олександра Александрюка відповіді та роз’яснення на всі запитання щодо функціонування на Буковині державного контролю за безпечністю харчових продуктів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій