• In English
 • На Буковині відбулась зустріч з ветеранами ветеринарної медицини з нагоди відзначення Дня працівника ветеринарної медицини.
  , опубліковано 09 Серпня 2019 року о 15:15

  Праця ветеринара – складна й відповідальна та є однією з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Адже від неї залежать життя і здоров’я не лише тварин, а й людей, бо ветеринари дбають про безпеку харчової галузі, контролюють якість продукції, дотримання правил її переробки й зберігання, та сприяють виходу вітчизняного ринку на європейський рівень.

  Щороку в другу неділю серпня українські ветеринари, а також усі, хто причетний до цієї сфери, відзначають своє професійне свято – День  працівників ветеринарної медицини.

  Ветеринарна медицина  безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках.

  З нагоди свята працівників ветеринарної медицини привітав начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.

  –  Щиро вдячний вам за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків. Від результатів вашої кропіткої праці залежить життя і здоров’я людей, домашніх тварин, безпека харчових продуктів. Бажаю вам життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих досягнень, добробуту у ваших оселях.

  На сьогодні у Чернівецькій області у сфері ветеринарної медицини працюють здебільшого люди пенсійного віку. Це люди, для яких ця справа є не просто професією, а життєвим покликанням. До прикладу, з 350 ветеранів цієї галузі досі працюють 50. Річ не у відсутності молодих фахівців – їх, як і раніше, навчальні заклади готують у достатній кількості. Однак незначна частка випускників цього профілю надалі йдуть працювати у сферу ветеринарної медицини. Попри це, служба працює і головне – дає результати. Є професійні досягнення та періодично оновлюються технічні можливості.

   

  За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм кращих представників галузі відзначили почесними грамотами.

  IMG_1024

  IMG_1114

  IMG_1144

  IMG_1145 (1)

  Call Now Button
  Будь в курсі подій