• In English
 • Проведення рейдової перевірки дотримання карантинних обмежень в Путильському районі
  , опубліковано 12 Листопада 2020 року о 13:13

  Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за участю начальника Головного управління Косован А.В. 11.11.2020 року проведена рейдова перевірка дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання на території Путильського району.
  Перевірками були охоплені заклад громадського харчування (кафе-бар «Едельвейс») та агропродовольчий ринок (КП «Путильський селищний ринок»), розташований в смт. Путила.
  Під час перевірки закладу громадського харчування були виявлені порушення дотримання протиепідемічних обмежень, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України № 32 від 02.06.2020 року, а саме: відсутній запас засобів індивідуального захисту для працівників закладу, на входів в заклад не об лаштований куток для проведення знезараження рук, відсутні антисептики для рук, не забезпечений централізований збір та утилізація використаних засобів індивідуального захисту, у бармена відсутні засоби захисту очей (захисні окуляри або щитки), кількість посадкових місць в залі для відвідувачів не відповідають вимогам 1 особа на 10 м2 площі закладу.
  За виявлені порушення фізична особа – підприємець притягнута до адміністративної відповідальності.
  Крім того, проведена перевірка дотримання протиепідемічних вимог на агропродовольчому ринку смт. Путила.
  Під час перевірки встановлені суттєві порушення вимог карантинних обмежень, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України № 34 від 06.06.2020 року.
  На ринку взагалі не дотримуються карантинних обмежень, на входах в ринок не проводиться температурний скринінг, відсутні умови для проведення знезараження рук, відсутні спиртовмісні антисептики, працівники ринку та відвідувачі знаходяться на території ринку без засобів індивідуального захисту органів дихання, не проводиться дезінфекція контактних поверхонь кожні 3 години, на прилеглій до ринку території здійснюється стихійна торгівля продуктами харчування, адміністрацією ринку не забезпечено контроль за дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів щодо протидії поширення коронавірусної інфекції.
  При спробі протягнути винних до відповідальності виявлено, що КП «Путильський селищний ринок» працює без наявності директора або особи, яка виконує його обов’язки.
  В зв’язку з вище зазначеним, спеціалісти Головного управління звернулись за поясненням до Путильського селищного голови Повідаша І.П., як особи, яка відповідає за дотримання карантинних вимог на підпорядкованій йому установі та протягнути його до адміністративної відповідальності.
  Однак, селищний голова в категоричній формі відмовився надавати які не будь пояснення, підписувати акт перевірки та протокол про адміністративне правопорушення та демонстративно покинув селищну раду.
  Спеціалістами Головного управління складений протокол про адміністративне правопорушення з зазначенням відмови від підпису, який буде розглядатись відповідно до вимог КУПаП.
  З метою усунення виявлених порушень спеціалістами Головного управління була викликана Національна поліція України, написана заява про скоєння правопорушення та направлене клопотання на адресу голови обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чернівецькій обласній державній адміністрації щодо вжиття відповідних заходів реагування.
  Робота в даному напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій