• In English
 • Семінар-навчання на Буковині!
  , опубліковано 09 Грудня 2020 року о 16:16

  7-8 грудня за дорученням керівника Головного управління Держпродспоживслужби Анжели Косован на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та  Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини  проведено  семінар-навчання на тему  «Гуманні підходи до регулювання чисельності безпритульних тварин», метою якого було провести навчання та обмін досвідом для  спеціалістів державних установ ветеринарної медицини  області по стерилізації  непродуктивних тварин.  В даному заході взяли участь  лікарі ветеринарної медицини районних державних лікарень та дільниць ветеринарної медицини нашої області.

  В ході семінару  начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Любов Штефуряк  акцентувала увагу  на вимогах  щодо проведення господарської діяльності з ветеринарної практики, начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Валерій Допіряк звернув увагу присутніх на необхідністі стерилізації безпритульних тварин та на загальні вимоги при проведенні стерилізації непродуктивних тварин, так як стерилізація  тварин є одним зі способів контролю чисельності безпритульних тварин. Начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Неля Голюк озвучила основні аспекти проведення профілактичних та оздоровчих заходів з метою недопущення сказу тварин та виконання доручення голови Чернівецької обласної державної адміністрації    № 270 від 14.02.2020 року «Про вжиття заходів щодо зменшення безпритульних собак гуманними методами на території Чернівецької області», відповідно до якого  районні державні адміністрації, Чернівецька міська рада та ОТГ повинні були  розробити та затвердити програми, спрямовані на зменшення чисельності безпритульних тварин.

  З метою поновлення інформації щодо виконання вищевказаного доручення направлено лист головам Чернівецької міської, районних державний адміністрацій та ОТГ з проханням  проінформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області про виконану роботу.

  По закінченні теоретичної частини семінару – навчання  Валерій Допіряк та його підлеглі продемонстрували  практичну частину семінару по стерилізації непродуктивних тварин для всіх присутніх.

  Під час заходу  учасники семінару мали змогу задавати  запитання, що стосуються їхнього фаху та отримати кваліфіковані відповіді.

  anzh-1

  anzh-3

  anzh-4

  anzh-5

  Call Now Button
  Будь в курсі подій