• In English
 • Щодо виявлення побічних продуктів тваринного походження в м.Заставна
  , опубліковано 21 Грудня 2020 року о 17:17

  У зв’язку із резонансними подіями щодо виявлення побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною (боєнські відходи та рештки птиці) поруч із сміттєзвалищем, яке знаходиться на відстані 7 км від м. Заставна Заставнівського району Чернівецької області Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області повідомляє:

  18.02.2020 року спеціалістами Заставнівської районної державної лікарні відібрані проби патматеріалу для виключення інфекційних хвороб птиці та надіслані для дослідження у Вінницьку Регіональну лабораторію Держпродспоживслужби. Звітом про результати випробування патологічного матеріалу № 007877м.п.м./20 від 19.12.2020 хвороби Ньюкасла та грипу птиці не виявлено.

  На виконання рішення ДНПК при Заставнівській РДА від 18.12.2020 року  проводяться роботи по  утилізації побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною. Територія піддана дезінфекції.

  Наразі проводиться вивчення матеріалів щодо завезення, утримання та забою індиків на діючих птахогосподарствах та забійних підприємствах області, в тому числі проведення утилізації побічних продуктів тваринного походження, не призначених для споживання людиною.

   

  trash-1trash-2trash-3trash-4trash-5

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій