• In English
 • Як на Буковині дотримувались карантинних вимог у період 14-20 грудня
  , опубліковано 21 Грудня 2020 року о 15:15

  Впродовж тижня фахівцями Головного управління Держпродспожив-служби в Чернівецькій області  продовжувались   моніторингові перевірки по дотриманню карантинних вимог, загалом перевірено  525 об’єктів.

  Лідерами встановлених порушень протиепідемічних вимог стали аргопродовольчі ринки Вижницького, Кельменецького, Сокирянського районів та м.Чернівці.

  Також високий відсоток порушень ( від 30,8 до 34,2) зафіксовано  в закла-дах  громадського харчування, закладах торгівлі непродовольчими товарами та харчовими продуктами. Найбільше порушень виявлено на територіях Глибоцького, Кельменецького, Сторожинецького, Сокирянського, Хотинського районів, м.Чернівці.

  При перевірці 25 навчально-виховних закладів, порушення карантинних вимог встановлено  в 3-х закладах ( в  двох закладах дошкільної освіти в Новоселицькому районі  та одному закладі  загальної  середньої освіти мЧернівці.

  Крім того, перевірено 53 одиниці транспортних засобів, порушення протиепідемічних вимог встановлено у 7,5%.

  За результатами проведених перевірок вжито наступних заходів: складено 43 протоколи про адміністративне правопорушення, надано 149 приписів і рекомендації  щодо  усунення порушень та проінформовано  органи  місцевої  влади.

  В області   проводилась     роз’яснювальна  робота, якою охоплено 2162 особи.

  Робота  в  зазначеному напрямку триває.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій