• In English
 • «Вуличне радіо». Що дозволено, а що заборонено?!
  , опубліковано 28 Квітня 2021 року о 12:12

  На розміщення зовнішньої реклами, в тому числі і реклами, що лунає з вуличних гучномовців, законодавством встановлено як певні правила, так і заборони. Так, перш ніж розмістити зовнішню рекламу розповсюджувачу необхідно отримати дозвіл виконавчого органу міської ради, а розповсюджувати рекламу засобами, розміщеними на електроопорах, Законом України «Про рекламу» заборонено.

  Проте, є суб’єкти господарювання, які нехтують вимогами законодавства, розміщуючи вуличні гучномовці не тільки без дозволу виконавчого органу міської ради, а й на електроопорах. З даного питання управлінням захисту споживачів у Чернівецькій області проведено відповідну роботу, внаслідок чого за порушення законодавства про рекламу суб’єкта господарювання притягнено до відповідальності шляхом накладення штрафу в розмірі 10,0 тис.грн.

  Отже, звертаємо увагу як розповсюджувачів, так і замовників реклами:

  ! розміщення зовнішньої реклами проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами міських рад;

  !! розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій