• In English
 • Про нове в антитютюновому законодавстві та не тільки…
  , опубліковано 11 Січня 2022 року о 14:14

  Цьогоріч Різдвяні свята додали низку важливих змін, адже 06.01.2022 Президентом України підписано Закон, яким вносяться зміни до законів України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», «Про державне регулювання виробництва й обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», «Про рекламу». Внесеними змінами планується більше захистити громадян від шкідливого впливу тютюнових виробів, зокрема, вторинного тютюнового диму, викидів від електронних сигарет у громадських приміщеннях. Нововведення стосуються повної заборони рекламування тютюнових виробів в Інтернеті та соцмережах, містять нові визначення: «бездимний тютюновий виріб», «електронна сигарета», «новітній тютюновий виріб», «рідини, що використовуються в електронних сигаретах». Також розширено перелік місць, де заборонено курити з використанням пристроїв для нагріву, на зразок куріння звичайних цигарок, та багато іншого, зокрема, встановлена відповідальність за порушення нових норм.

  Оцінюючи ситуацію на Буковині щодо паління в закладах ресторанного господарства приємно відмітити те, що ми маємо небайдужих громадяни, які дбають і про своє здоров’я, і про здоров’я інших, повідомляючи Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернівецькій області про порушення вимог антитютюнового законодавства. За таким зверненням спеціалістами управління захисту споживачів проведено позаплановий захід у закладі ресторанного господарства Чернівців, де зафіксовано куріння тютюнових виробів та кальяну. За встановлене порушення суб’єкта господарювання притягнуто до відповідальності у вигляді накладення штрафу. Повторне вчинення порушення тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу до 10,0 тис. грн.

  Тож, акцентуємо суб’єктів господарювання на тому, що в закладах ресторанного господарства куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів суворо ЗАБОРОНЕНО!!!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій