• In English
 • Виявлено сказ у собаки, яку придбали на одному із ринків м. Чернівці
  , опубліковано 11 Січня 2022 року о 14:14

  26 грудня 2021 року до дільничної лікарні Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надійшло звернення від мешканця одного з населених пунктів про укус собаки породи вівчарка. Собаку відправили на 10-ти денний карантин і вже 28 грудня тварина загинула. За результатами дослідження наша лабораторія підтвердила сказ.

  Зі слів власника, вівчарка придбана 5 грудня на ринку «Верхній», що знаходиться за адресою м. Чернівці, вул. Зелена 6А без жодних супровідних документів, щеплень та ветеринарних паспортів. Даний ринок не відповідає ветеринарно-санітарним нормам, де реалізація тварин неприпустима. Ми звертались до міської ради щодо приведення даного об’єкта у відповідність або виділити інше місце, яке буде відповідати всім нормам законодавчо-нормативної бази.

  Згідно з пунктом 5.5 Ветеринарно-санітарних правил для ринків, затверджених наказом Головного державного інспектора ветмедицини від 04.06.1996 року №23 та зареєстрованого в Мін’юсті від 19.06.1996 №314/1339 живі тварини та птиця допускаються до продажу на спеціально відведеній території, не зв’язаній з торговою зоною на відстані від неї та житлових будинків не менше 200 м. Розмір території встановлюють з розрахунку 1.5 м2   на одну тварину. Дані вимоги на ринку «Верхній» не дотримуються.

  В разі бездіяльності міської влади та дирекції ринку ми будемо ініціювати припинення діяльності даного ринку

  Call Now Button
  Будь в курсі подій