• In English
 • Обстеження шкільних приміщень
  , опубліковано 11 Липня 2022 року о 19:19

  Сьогодні розпочали обстеження шкільних приміщень Чернівецької громади, які можуть використовуватися як укриття під час навчального процесу.
  ✅ Комісія, створена розпорядженням Чернівецького міського голови, складається з фахівців різних відповідних управлінь. Зокрема, управління освіти, департаменту інфраструктури та благоустрою, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернівецької міської ради та Головного управління ДСНС України в Чернівецькій області і Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.
  ✅У Чернівецькій громаді є 45 закладів загальної середньої освіти. Комісія працюватиме кілька днів, щодня проводячи перевірку у кількох закладах.
  ✅Коли буде перевірено всі школи, ліцеї та гімназії, буде оприлюднено висновок комісії. Заклади освіти ще матимуть місяць часу, аби врахувати зауваження комісії.
  ✅ Спеціалістами Держпродспоживслужби В Чернівецькій області , які працювали в складі комісії, були надані рекомендації керівникам перевірених навчальних закладів щодо покращення облаштування та оснащення приміщень для укриття.
  ❗️Основну увагу акцентовано на виборі сухих, вентильованих, не підтоплених приміщень, необхідності проведення їх гігієнічної побілки, облаштування туалетних кімнат, встановлення сантехнічного обладнання, підключення його до водопровідних та калізаційних мереж, у випадку їх відсутності – облаштування біотуалетів.
  Запропоновано забезпечити укриття резервними ліхтарями, запасом питної води гарантованої якості та укомплектованими аптечками.
  ✅Відтак після завершення перевірок стане зрозуміло, чи всі заклади розпочнуть очне навчання, а також, чи навчатимуться в одну, чи дві зміни.

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій