• In English
  • Вимоги до експорту сільськогосподарської продукції
    , опубліковано 22 Лютого 2023 року о 11:11

    🤝Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області співпрацює з 2️⃣2️⃣5️⃣7️⃣ суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання та отримують фітосанітарні послуги.

    📝Для здійснення експорту об’єктів регулювання контрагент повинен бути зареєстрований в Реєстрі осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання.

    🗂 Реєстрація проводиться протягом 5 робочих днів на основі заяви, поданої особою, яка здійснює господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання.
    🔹️Особам, зареєстрованим в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері карантину рослин, надається реєстраційний номер.
    💡Плата за реєстрацію не стягується.

    🚛Після реєстрації власник вантажу або уповноважена ним особа, подає заяву на отримання фітосанітарного сертифікату та документи про оплату послуг.

    🧪 Для отримання сертифікату проводяться фітосанітарні процедури:
    📌фітосанітарним інспектором або або фахівцями фітосанітарної лабораторії приватної форми власності проводиться інспектування та відбір зразків для проведення фітосанітарної експертизи;
    📌відібрані зразки запаковуються у сейф-пакети, про що складається акт, який підписується державним фітосанітарним інспектором (якщо фітосанітарна експертиза буде здійснюватися у державній фітосанітарній лабораторії) або фахівцем фітосанітарної лабораторії приватної форми власності, який здійснював відбір зразків.

    🔬 Державний фітосанітарний інспектор направляє зразки до державної фітосанітарної лабораторії, яка буде проводити фітосанітарну експертизу.

    📑За результатами проведеного аналізу фітосанітарна лабораторія надає, протягом 24 годин з моменту завершення завантаження транспортного засобу, висновок фітосанітарної експертизи, який встановлює фітосанітарний стан всієї партії вантажу.

    📍Строк дії висновку фітосанітарної експертизи (аналізів) становить 1️⃣4️⃣ днів.

    🧑‍✈️Державний фітосанітарний інспектор зобов’язаний видати заявнику фітосанітарний сертифікат чи прийняти рішення про відмову в його видачі протягом 8 робочих годин після отримання ним висновку фітосанітарної експертизи.

    ✅Фітосанітарний сертифікат видається державним фітосанітарним інспектором не раніше, ніж за 14 діб до дати переміщення об’єктів регулювання на підставі проведених фітосанітарних процедур.

    Call Now Button
    Будь в курсі подій