• In English
 • Повідомлення RASFF щодо виявлення норовірусу в устрицях
  , опубліковано 08 Березня 2023 року о 14:14

  🚩Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 02 березня 2023 року N2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas , що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins osteicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy), до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ)

  📣Для інформації:
  Норовірусна інфекція може спричиняти сильну блювоту та діарею, які починаються раптово. Норовіруси дуже заразні й найчастіше поширюються в закритих і багатолюдних приміщеннях.
  ❗️Вони зазвичай поширюються через інфіковані їжу чи воду або через забруднені поверхні. Норовіруси також можуть поширюватися через тісний контакт із хворою людиною.

  ✅Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.: (0372) 553409 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій